Fiyat Teklifi Al Hemen Ara

Villa Ozan Bosphorus

İstanbul / Beşiktaş

Kır Düğünü Mekanları 500 - 1000 Kişi Kapasite 280,00 ₺ Min. Yemekli İstanbul / Beşiktaş
Hafta İçi 175,00 ₺
Hafta Sonu 200,00 ₺
Hafta İçi 225,00 ₺
Hafta Sonu 250,00 ₺
Hafta İçi 195,00 ₺
Hafta Sonu 220,00 ₺

Genel Özellikler

  • Engelli Girişi
  • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
  • Organizasyon Firması Getirme
  • Organizasyon Sorumlusu
  • Yemek Servisi

Villa Ozan Bosphorus Hakkında

İstanbul Boğazı, Marmara ve Karadeniz’in kesiştiği eşsiz bir seyir terası düşünün. Sarıyer Villa Ozan Bosphorus İşte bu panoramik görüntü karşısında kır düğünü gerçekleştirebileceğiniz muhteşem bir mekan. 150 TL'den başlayan düğün fiyatları ile oldukça ekonomik bir organizasyon sunan mekanda birbirinden güzel hizmetler sizi bekliyor.

Kapasitesi ve Özellikleri

Villa Ozan Bosphorus,  100 - 600 kişilik açık alan kapasitesi ile İstanbul’un en muhteşem manzaralı mekanlarından birisidir. Kır düğünü, nikah töreni, özel gün kutlamaları ve kurumsal etkinlikler ve her türlü davet için bu alanı tercih edebilirsiniz. 100 kişi ile 500 kişi arasında kapalı alan kapasitesine de sahip olan mekan, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş. Ayrıca 250 - 500 araçlık özel otoparkı ve vale hizmeti ile konuklarınızın rahatlığını düşünüyor. Panoramik seyir terası bulunan mekanın çiçek ve yeşillikler ile süslenmiş bahçesi ve minyatür süs havuzu ile şehrin stresinden uzaklaşacaksınız.

Deniz, boğaz, kır ve şehir manzarasının hepsini sizlere sunan Villa Ozan ile hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz hiç de zor değil.

Villa Ozan Bosphorus Sarıyer Kır Düğünü Fiyatları

Villa Ozan düğün fiyatları manzara ve sunulan hizmetleri düşündüğünüzde oldukça yüksek bir beklenti yaratıyor.

Ancak mekan uygun fiyatlarıyla sizleri şaşırtmayı başaracak. Kişi başı kokteyl kır düğünü fiyatı 150 TL'den başlayan mekanda, hafta sonu bu fiyat 200 TL olarak belirlenmiş. Yemekli davetler ise 300 TL'den başlıyor. Mekanın düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Villa Ozan'ın yalnızca DüğünBuketi.com'a özel indirimli fiyat ve kampanyalarından yararlanmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmayı unutmayın.

Yorum ve Puan verebilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Security Code
Soru sormak için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

İletişim Bilgileri

Yetkili:
WhatsApp:
Telefon:
E-Mail:
Adres:

Okan Salcan

05537889538

02125867585

okan@gmail.com

Cerrahpaşa Mah. No:56