Fiyat Teklifi Al Hemen Ara

Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri

İstanbul / Şile

Kır Düğünü Mekanları 500 - 1000 Kişi Kapasite 120,00 ₺ Min. Yemekli İstanbul / Şile
Hafta İçi 180,00 ₺
Hafta Sonu 200,00 ₺
Hafta İçi 220,00 ₺
Hafta Sonu 250,00 ₺

Genel Özellikler

  • Engelli Girişi
  • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
  • Organizasyon Firması Getirme
  • Yemek Servisi

Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri Hakkında

Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri nefes kesen boğaz manzarası ile İstanbul Sarıyer’de konumlanıyor. Sahip olduğu şık ambiyansı sayesinde göz dolduran mekan 1.000 kişilik kır alana sahip. Seçkin davet imkanları sunan tesis mekan süslemeleri ve organizasyon sürecini çiftlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeye özen gösteriyor.

Yemekli ve kokteylli olarak vereceğiniz davetler için belirlenen fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor. Özellikleri Boğaz Kır Düğün Sosyal Tesisleri, açık ve kapalı davet alanı bulunan mekan toplam da 1.000 kişilik kapasiteye sahip. Kalabalık davetler için tercih edebileceğiniz geniş kır alanı ek olarak hazırlanan 250 kişilik kapalı davet alanı sayesinde aile içi etkinlikleriniz için de uygun şartlar sağlanıyor.

Mekan sadece kır düğünü davetlerinize değil aynı zamanda doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve nişan gibi birçok davete ev sahipliği yapıyor. Beyaz ve gold detaylı masa ve tiffany sandalye süslemeleri şamdan ve supla ile zenginleştiriliyor. Ayrıca çiftlerin isteğine göre özel konseptler hazırlanıyor. Boğaz Sosyal Tesisleri Kır Düğünü Fiyatları Sunulan seçkin imkanlara nazaran makul fiyat seçenekleri sunan mekan çiftlere özel ekonomik paketler hazırlıyor. Mekanda vereceğiniz yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi 70 TL, hafta sonu ise 100 TL oluyor.

Kokteylli kır düğünü fiyatları ise hafta içi 50 TL, hafta sonu 70 TL aralığında değişiklik gösteriyor. Organizasyonlar için sunulan fiyatlar talep edilen hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Mekan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Yorum ve Puan verebilmeniz için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Security Code
Soru sormak için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

İletişim Bilgileri

Yetkili:
WhatsApp:
Telefon:
E-Mail:
Adres:

Keziban Bay

05646474747

02125748393

keziban@hotmail.com

Haseki Sultan Mah No:85